It’s My Wedding Day; evlilik hazırlığı sürecinde olan gelin ve damat adaylarına özel tasarım ürünler sunan, uzun yıllardır özel gün organizasyonlarının vazgeçilmez bir parçası olan Parti Zımbırtıları Markası’nın yepyeni hizmetidir.

Odağında “Düğün Günü” kutlamalarını, tüm gün sürecek heyecanlı anları tutar ve en özel karelere detay katacak şekilde tasarlanmış ürünleri sizlere sunar. Gelin ve yakınları için oluşturduğu ürün yelpazesi ile en özel günlerin unutulmayacak detaylarına imzasını atmayı hedefler.

Özel dikim sabahlıklardan, sunum malzemelerine kadar düğün günü yaşanacak keyifli anlara renk katacak çok sayıda ürünü sizlerin beğenisine sunarken; farklı, yaratıcı, ürün ve tasarımlar ortaya çıkarmaya öncelik verir. Satın alınan ürünleri özel tasarımlı “It’s My Wedding Day” kutusunda gönderimini sağlarken gelin ve yakınları için mutluluk veren bir unsur olmayı hayal eder.

“Bu Benim Düğüm Günüm!” deme zamanı gelmişse, en özel karelere ulaşmanızı sağlayacak detaylarla dolu “It’s My Wedding Day” kutunuza kavuşmak için tıklayın:

www.itismyweddingday.com/tumurunler


Kabul Ediyorum Site use cookies
Whatsapp